Chciałbyś zaprezentować swoją pracę naukową, podzielić się swoim innowacyjnym pomysłem, a może po prostu poprawić swoje umiejętności prezentacji?  

Zarejestruj się już teraz na kolejną edycje Konferencji OŚIE!

O konferencji

Konferencja „Ochrona Środowiska i Energetyka” 2020 jest przeznaczona dla badaczy, młodych naukowców i studentów, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem naukowym, doskonalić umiejętności prezentacji i poszerzać swoje horyzonty w dziedzinie energii.

 

Udział w konferencji EPAE będzie bardzo cennym doświadczeniem, które można potraktować jako osiągnięcie naukowe. Konferencja obejmie szeroki zakres zagadnień związanych z ochroną środowiska i produkcją energii - jednych z największych wyzwań współczesnego świata. Ma on zachęcać ludzi z różnych krajów i z różnych środowisk do wspólnej pracy, wymiany poglądów i odkrywania nowych pomysłów.

 

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń naukowych w zakresie ochrony gleby, zasobów powietrza i wody, utylizacji odpadów, odnawialnych źródeł energii, solartermii, energii wodnej, energii wiatrowej, biomasy, energii geotermalnej, systemów energetycznych, efektywności energetycznej, LCA, wpływu na środowisko naturalne i rozproszonej energetyki.

 

Serdecznie zapraszamy na VIII Konferencję Ochrony Środowiska i Energii 11 grudnia 2020 r. ,która w związku z zaistniałą sytuacją odbędzie się przez internet. Śledź naszą stronę i fanpage na FB by być na bieżąco z wszystkimi aktualnościami i ważnymi informacjami.

Film z poprzedniej edycji

Ważne daty

  • 4 grudnia – zamknięcie rejestracji.

  • 4 grudnia – ostatni dzień przyjmowania artykułów.

  • 11 grudnia – VIII Konferencja OŚIE 2020.

IMG_9565.jpg

Monografia

Wszystkie artykuły przesłane na konferencje zostaną opublikowane w konferencyjnej monografii w pierwszej połowie lutego w dwóch językach: angielskim i polskim.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć monografię z poprzedniej konferencji! 

IMG_7323.jpg