Website_Slider.png

Sprawdź jak wyglądała IX edycja Konferencji Environmental Protection and Energy

O konferencji

Konferencja „Environmental Protection and Energy” 2021 jest przeznaczona dla badaczy, młodych naukowców i studentów, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem naukowym, doskonalić umiejętności prezentacji i poszerzać swoje horyzonty w dziedzinie energii.

 

Udział w konferencji EPAE będzie bardzo cennym doświadczeniem, które można potraktować jako osiągnięcie naukowe. Konferencja obejmie szeroki zakres zagadnień związanych z ochroną środowiska i produkcją energii - jednych z największych wyzwań współczesnego świata. Ma on zachęcać ludzi z różnych krajów i z różnych środowisk do wspólnej pracy, wymiany poglądów i odkrywania nowych pomysłów.

 

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń naukowych w zakresie ochrony gleby, zasobów powietrza i wody, utylizacji odpadów, odnawialnych źródeł energii, solartermii, energii wodnej, energii wiatrowej, biomasy, energii geotermalnej, systemów energetycznych, efektywności energetycznej, LCA, wpływu na środowisko naturalne i rozproszonej energetyki.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX Konferencji Ochrony Środowiska i Energetyki w dniu 10 grudnia 2021 roku, która odbędzie się w trybie hybrydowym, fizycznym i internetowym! Uczestnictwo jest bezpłatne, a w trakcie rejestracji będzie możliwość wyboru wzięcia udziału osobiście lub zdalnie. Śledź naszą stronę internetową i fanpage na Facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi ważnymi informacjami i aktualizacjami dotyczącymi wydarzenia!

Film z poprzedniej edycji

Media społecznośćiowe - Obserwuj nas

Bądź na bieżąco z nowościami i aktualizacjami o konferencji również za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych.

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Ważne daty

  • NOWY - 29. listopada 2021 – ostatni dzień rejestracji (udział + prezentacja).

  • 6. grudnia 2021 – ostatni dzień nadsyłania prezentacji (uczestnictwo + prezentacja)

  • 10. grudnia 2021 – ostatni dzień nadsyłania artykułów i rejestracji (tylko uczestnictwo).

  • 10. grudnia 2021– IX Konferencja EPAE 2021.

IMG_9565.jpg

Monografia

Wszystkie artykuły przesłane na konferencje zostaną opublikowane w konferencyjnej monografii w pierwszej połowie lutego w dwóch językach: angielskim i polskim.

Sprawdź monografię z poprzedniej konferencji! 

epaeconference@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_7323.jpg